Logo Loading
0

Enter your keyword

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Nie. Planer w żaden sposób nie nawiązuje do dat, nie służy planowaniu zabiegów, umawianiu spotkań. Nazwa „planer” odnosi się w większym stopniu do planowania rozwoju w konkretnym nurcie kosmetologii. Postępy są zależne od posiadacza produktu – to on zarządza swoim rozwojem w czasie.

Nie istnieje na rynku światowym produkt tego typu, który jest adresowany do konkretnej grupy odbiorców i umożliwia samorozwój w dziedzinie Kosmetologii Interdyscyplinarnej. To autorski projekt Agaty Zejfer, wydany we współpracy z Polskim Związkiem Wydawnictwa Lekarskiego PZWL.

Ile osób – tyle możliwości. Tak naprawdę każdy może sam zdecydować jaki sposób będzie dla niego najlepszy i najbardziej efektywny. W planerze jest miejsce na wpisanie numerów kolejnych dni – zaplanowanie pracy z narzędziem to jedna z metod na zmotywowanie się do sukcesywnego uzupełniania wiedzy – ma to duży wpływa na jej usystematyzowanie, a w efekcie – rozwój. Można też skorzystać z podpowiedzi śledząc profil @planerkosmetologa na Instagramie. W tym miejscu będą pojawiać się też inne, interesujące informacje związane z produktem.

Planer jest autorskim pomysłem Agaty Zejfer, propagatorki pracy w nurcie Kosmetologii Interdyscyplinarnej, jedynym tego typu produktem na świecie. Zagadnienia w nim zawarte nie powielają treści dostępnych na studiach, w niczym jej nie przypominają; są kompilacją praktycznej wiedzy opartej na doświadczeniu autorki, jej osobistym know-how. Klienci, którzy zakupią produkt mogą zastosować wiedzę zdobytą dzięki niemu bezpośrednio w swojej codziennej pracy, co może przełożyć się na sukces każdego z nich.

Na cenę produktu składa się też bezpośredni koszt pracy poświęconej na jego stworzenie, a także koszty jego wydania – projektu, oprawy graficznej, druku.

Zakup planera wiąże się z otrzymaniem fizycznego produktu – książkowego wydania unikalnego narzędzia rozwoju w nurcie Kosmetologii Interdyscyplinarnej. To, co jednak najistotniejsze to dostęp do wiedzy, zebranej tu w formie tematów najbardziej znaczących dla tej dziedziny. 180 stron z propozycjami zagadnień do pogłębienia, tabelami, miejscem na notatki, wskazaniem konkretnych, a przede wszystkim sprawdzonych źródeł wiedzy. To kompilacja najważniejszych zagadnień w formie estetycznego wydawnictwa, które zawsze można mieć przy sobie, i do którego można wracać tak często, jak to potrzebne.

Niestety nie. Ze względów logistycznych możliwe są wyłącznie przesyłki kurierowe, obsługiwane przez firmę DPD.