Logo Loading

Enter your keyword

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Planer Rozwoju Kosmetologa jest pierwszym na świecie narzędziem rozwoju kosmetologa w nurcie kosmetologii interdyscyplinarnej. W środku znajdziesz podział na część merytoryczną (składającą się z 11 kroków) oraz część rozwojową. Planer zawiera zadania poszerzające wiedzę kosmetologa, pytania rozwojowe oraz źródła wiedzy, z którymi możesz dodatkowo pogłębić informacje.

Kalendarz jest natomiast terminarzem dziennym. Jego zawartość jest uzupełniona o strony służące organizacji życia zawodowego oraz prywatnego, a także o materiały wspierające rozwój osobisty. To idealne narzędzie do zaplanowania i realizacji celów w kolejnym roku. Dzięki niemu odpowiesz sobie na ważne pytania, takie jak: kim jestem, do czego dążę, jak widzę swoją przyszłość i wiele innych.

Nie istnieje na rynku światowym produkt tego typu, który jest adresowany do konkretnej grupy odbiorców i umożliwia samorozwój w dziedzinie Kosmetologii Interdyscyplinarnej. To autorski projekt Agaty Zejfer, wydany we współpracy z Polskim Związkiem Wydawnictwa Lekarskiego PZWL.

Ile osób – tyle możliwości. Tak naprawdę każdy może sam zdecydować jaki sposób będzie dla niego najlepszy i najbardziej efektywny. W planerze jest miejsce na wpisanie numerów kolejnych dni – zaplanowanie pracy z narzędziem to jedna z metod na zmotywowanie się do sukcesywnego uzupełniania wiedzy – ma to duży wpływa na jej usystematyzowanie, a w efekcie – rozwój. Można też skorzystać z podpowiedzi śledząc profil @planerkosmetologa na Instagramie. W tym miejscu będą pojawiać się też inne, interesujące informacje związane z produktem.

Nie, projekt elektronicznej karty nie podlega edytowaniu. Celem elektronicznej dokumentacji gabinetowej jest uzupełnienie na komputerze arkusza w wyznaczonych do tego miejscach. Wersja elektroniczna nie jest przeznaczona do druku – możesz ją wysłać do swojego pacjenta e-mailem.

Oczywiście – wszystkie zamówienia pakujemy z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Prosimy tylko, żebyś dodała informację o wysyłce zamówienia z przeznaczeniem na prezent, wpisując swoje życzenie w uwagach do zamówienia.

Nie wysyłamy paragonów, ponieważ potwierdzenia FV przesyłane są mailowo, zaraz po dokonaniu zakupu. W ten sposób wspólnie dbamy o środowisko.

Pamiętaj, że w naszej ofercie możesz kupić również zestawy świąteczne, które są zapakowane w piękne pudełka prezentowe. Taki prezent jest już gotowy do położenia pod choinkę. Więcej informacji o zestawach znajdziesz tutaj.

Tak, w naszym sklepie istnieje możliwość płatności ratalnej, a także opcja PayPro, czyli odroczonych płatności. Możliwość ta jest dostępna po wybraniu płatności poprzez Przelewy24. Dzięki niej zamówisz produkty teraz, a opłacisz je za 30 dni lub rozłożysz płatność na 4 raty. Opcja płatności ratalnej jest dostępna dla zamówień na kwotę powyżej 400 zł.