Logo Loading

Enter your keyword

Zestaw GABINET KOSMETOLOGA

Jeśli poszukujesz narzędzi wspierających organizację pracy w gabinecie – dobrze trafiłaś. Ten zestaw wesprze Twoją codzienną pracę, ułatwi współpracę z Twoimi klientami. Wszystkie produkty cechuje funkcjonalność. Pozycje drukowane są ujednolicone dzięki spójnej, eleganckiej i minimalistycznej grafice.
Co znajdziesz w zestawie?

 1. Zalecenia dla klientów z najbardziej powszechnymi problemami skórnymi (trądzik pospolity, trądzik dojrzały, przebarwienia, skóra naczyniowa, skóra po menopauzie, wypadające włosy).
 2. Zestaw zaleceń pozabiegowych (po zabiegach iniekcyjnych, po peelingach chemicznych/retnoidach).
 3. Komplet kart 3*10 szt. (karta konsultacji, karta pacjenta, spersonalizowany Beauty Plan).
 4. Notes TO DO.
 5. Długopis kosmetologa.

Cena: 469 zł
Wartość zestawu: 573 zł
Oszczędzasz: 104 zł

Zestaw NA START dla kosmetologa – PREMIUM

Jeśli dopiero zapoznajesz się z ofertą marki a poszukujesz produktów, które naprawdę wesprą Cię w rozwoju oraz organizacji pracy gabinetu – mamy dla Ciebie komplet praktycznych, eleganckich produktów. Z nimi zadbasz o swoją wiedzę i rozwój osobisty, a także doskonale zorganizujesz codzienną pracę w gabinecie i współpracę z klientami.
Co znajdziesz w zestawie?

 1. Planer rozwoju kosmetologa” + notes.
 2. Kalendarz 2022
 3. Komplet zaleceń dla klientów z najbardziej powszechnymi problemami skórnymi.
 4. Komplet kart 3*10 szt. (karta konsultacji, karta pacjenta, spersonalizowany Beauty Plan).
 5. Notes TO DO.
 6. Długopis kosmetologa.
 7. Zakładka/ściąga dla kosmetologa.

Cena: 815 zł
Wartość zestawu: 1018 zł
Oszczędzasz: 203 zł.

Zestaw DLA STUDENTKI

Już wiesz, że chcesz pracować w zawodzie kosmetologa i masz plan, by przygotować się do tego jak najlepiej. Wiesz też, że praca w oparciu o przyczyny dermatoz jest drogą, którą chcesz podążać, ponieważ jako jedyna gwarantuje długotrwałe efekty i bezpośrednio wpływa na satysfakcję klienta i Twoją. Mamy dla Ciebie idealny zestaw – dzięki niemu zadbasz o swoją wiedzę, swój rozwój zawodowy i osobisty. Skorzystaj z doświadczenia ekspertki branży beauty – Agaty Zejfer – i zaplanuj swoją ścieżkę zawodową w oparciu o jej doświadczenie i zaprojektowane przez nią narzędzia.
Co znajdziesz w zestawie?

 1. Planer rozwoju kosmetologa” + notes.
 2. Kalendarz 2022.
 3. Notes TO DO.
 4. Zakładka.
 5. Długopis kosmetologa.

Cena: 469 zł
Wartość zestawu: 582 zł
Oszczędzasz: 113 zł

Mini zestaw do planowania bujo

Niezależnie od tego, czy jesteś studentką kosmetologii, początkującą kosmetolożką czy bizneswoman z dużym doświadczeniem – planowanie jest czynnością niezwykle ważną na drodze do Twojego sukcesu. Ten zestaw idealnie przyda Ci się na co dzień i pomoże uporządkować bieżące sprawy, tak abyś bez przeszkód mogła poświęcić się realizacji swoich celów i planów zawodowych. W komplecie znajdziesz niezwykle przydatny notes na Twoje notatki, notes to – do, elegancką zakładkę, długopis, a także naklejki, które pomogą Ci zaznaczyć rzeczy najbardziej istotne.

Co znajdziesz w zestawie?

 1. Notes
 2. Długopis kosmetologa.
 3. Zakładka
 4. Naklejki
 5. Notes TO DO.

Cena: 79 zł
Wartość zestawu: 94 zł
Oszczędzasz: 15 zł